Žolinė

Šiandien, rugpjūčio 16-ąją, Senjorų Socialinės globos namuose šventėme Šv. Mergelės ėmimo į dangų šventę – Žolinę.
Globos namų vidiniame kieme susirinko virš 100 gyventojų, jų artimųjų bei svečių.
Ši šilta rugpjūčio diena prasidėjo kapeliono Gintaro Petronio aukojamomis Šv. Mišiomis dvejomis kalbomis – lietuvių ir lenkų.
Po mišių, mūsų namų gyventojus ir darbuotojus linksmino dainininkas Erikas Saliuta. Skambant jo dainoms norėjosi šokti ir ploti.
Šių namų gyventojas Antanas Baniulis mūsų šventej dovanojo kūrinius grodamas armonika, prieš tai ilgai repetavęs ir ruošiesis šiam pasirodymui.
Pertraukėlių metu šaunusis namų gyventojas Vytautas Marcinkevičius pasidalino savo paties kurtais elėraščiais.
Šventės kulminacija – Albinas Batavičius, visiems pademonstravęs bei sugrojęs savo ypatingai retu šimtamečiu instrumentu – bandonija!
Šiandien sulaukta ne tik šaunių muzikantų bet ir darbuotojų veteranų! Svečiavosi gydytoja Irena Jonkuvienė, Medardo Čoboto trečiojo amžiaus universiteto tautodailės fakulteto garbės dekanė, buvusi Senjorų socialinės globos namų gydytoja, kuri ne tik mus sveikino, bet ir papuošė šventę vasariškomis lauko gėlių puokštėmis.
Mūsų Senjorai ne tik moka liksmintis bet ir gardžiai bei sveikai maitintis. Šiandien vaišinomės ne tik saldžiaisiais gardėsiais, bet ir mėlynskruostėmis šilauogėmis!!!
Pasibaigus linksmybėms, gyventojai, jų artimieji bei darbuotojai nuolat kartojo, kad tokios šventės dar nematę.
Senjorų socialinės globos namuose gyventi tiesiog GERA!!!