susitikimas1

INFORMACIJA DĖL GYVENTOJŲ LANKYMO

Senjorų socialinės globos namų gyventojų lankymas leidžiamas globos namų ir lauko teritorijoje ir jų kambariuose. Gyventojus gali lankyti asmenys:

  1. Pasiskiepiję viena iš šių COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcinų:

o    praėjus vienai savaitei nuo „Comirnaty“ ar „Spikevax“ vakcinos antrosios dozės suleidimo pagal skiepijimo schemą;

o    praėjus 2 savaitėms nuo „COVID-19 Vaccine Janssen“ vakcinos dozės suleidimo;

o    praėjus 4 savaitėms, bet ne daugiau kaip 13 savaičių nuo pirmos „Vaxzevria“ vakcinos dozės suleidimo;

o    po antros „Vaxzevria“ vakcinos dozės suleidimo pagal skiepijimo schemą;

o    praėjus 2 savaitėms nuo „Comirnaty“, „Spikevax“, ar „Vaxzevria“ vakcinos vienos dozės suleidimo asmeniui, kuris persirgo COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo rezultatu;

o    praėjus vienai savaitei nuo „Comirnaty“ ar „Vaxzevria“ vakcinos antrosios dozės suleidimo, jei pirmajai skiepo dozei buvo naudojama „Vaxzevria“ vakcina, o antrajai – „Comirnaty“ vakcina arba atvirkščiai;

  1. Persirgę COVID-19 liga (koronaviruso infekcija):

o    diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu, o nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 210 dienų (bet ne anksčiau, nei asmeniui baigėsi paskirtos izoliacijos terminas) arba

o    asmuo prieš mažiau nei 60 dienų yra gavęs teigiamą (kai nustatomi anti-S, anti-S1 arba anti-RBD IgG antikūnai prieš SARS-CoV-2) kiekybinio ar pusiau kiekybinio serologinio imunologinio tyrimo atsakymą, išskyrus atvejus, kai serologinis tyrimas atliekamas po skiepijimo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina.

  1. Asmuo, kuriam atlikus COVID-19 tyrimą gautas neigiamas rezultatas, – ne anksčiau nei prieš 48 valandas (skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) atlikus SARS-CoV-2 PGR tyrimą;
  2. Vaikai iki 16 metų.

Lankytojai, atvykę lankyti artimųjų, turi pateikti vakcinaciją, persirgimą COVID-19 liga arba neigiamą COVID-19 tyrimo atsakymą (SARS-Cov-2 PGR tyrimo ar antigeno testo) įrodantį įrašą iš www.esveikata.lt sistemos (ESPBI IS) arba pateikti galimybių pasą.

Šiuos duomenis lankytojas turi turėti atspausdintus arba išsaugotus skaitmeniniu formatu mobiliajame įrenginyje.

Gyventojų lankymo laikas nuo 11.00-12.00 ir 14.00 -15.00 darbo ir nedarbo dienomis.

Užtikrinant lankytojų srautus būtina registracija, kurią vykdo socialiniai darbuotojai darbo valandomis.

Lankyme gali dalyvauti  asmenys, neturintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų ir kitų užkrečiamųjų ligų požymių (pvz.: karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.)

Asmuo turi dėvėti viso lankymo metu nosį ir burną dengiančias priemones (veido kaukes, respiratorius ir kitas priemones). Prieš įeinant į globos namus privaloma dezinfekuoti rankas dezinfekcijai skirtomis priemonėmis ir laikytis saugaus atstumo.

Vienu metu vieną gyventoją jo kambaryje tuo pačiu laiku gali lankyti vienas asmuo, susitinkant lauke – asmenų skaičius neribojamas.

Lankymo trukmė gali būti ne ilgesnė kaip 15 minučių išlaikant saugų atstumą.

Siuntiniai gyventojams priimami antradieniais nuo 11 val. iki 13 val. ir penktadieniais nuo 11 val. iki 13 val. Siuntiniai gyventojams iš gyventojų artimųjų ar kitų asmenų priimami įstaigos nustatyta tvarka, imantis visų saugumo priemonių (dezinfekavus, nuplovus ir pan.).

Informacija darbo valandomis tel.  +370 67325947,  8 5 2502753

Ne darbo valandomis tel. +370 672 12382

Dėkojame už Jūsų supratingumą ir dėmesį artimiesiems, saugokime save ir kitus!