susitikimas1

INFORMACIJA DĖL GYVENTOJŲ LANKYMO

Senjorų socialinės globos namų gyventojų lankymas leidžiamas globos namų ir lauko teritorijoje ir jų kambariuose. Gyventojus gali lankyti asmenys:

  1. Pasiskiepiję viena iš šių COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcinų:

o    praėjus vienai savaitei nuo „Comirnaty“ ar „Spikevax“ vakcinos antrosios dozės suleidimo pagal skiepijimo schemą;

o    praėjus 2 savaitėms nuo „COVID-19 Vaccine Janssen“ vakcinos dozės suleidimo;

o    praėjus 4 savaitėms, bet ne daugiau kaip 13 savaičių nuo pirmos „Vaxzevria“ vakcinos dozės suleidimo;

o    po antros „Vaxzevria“ vakcinos dozės suleidimo pagal skiepijimo schemą;

o    praėjus 2 savaitėms nuo „Comirnaty“, „Spikevax“, ar „Vaxzevria“ vakcinos vienos dozės suleidimo asmeniui, kuris persirgo COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo rezultatu;

o    praėjus vienai savaitei nuo „Comirnaty“ ar „Vaxzevria“ vakcinos antrosios dozės suleidimo, jei pirmajai skiepo dozei buvo naudojama „Vaxzevria“ vakcina, o antrajai – „Comirnaty“ vakcina arba atvirkščiai;

  1. Persirgę COVID-19 liga (koronaviruso infekcija):

o    diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu, o nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 210 dienų (bet ne anksčiau, nei asmeniui baigėsi paskirtos izoliacijos terminas) arba

o    asmuo prieš mažiau nei 60 dienų yra gavęs teigiamą (kai nustatomi anti-S, anti-S1 arba anti-RBD IgG antikūnai prieš SARS-CoV-2) kiekybinio ar pusiau kiekybinio serologinio imunologinio tyrimo atsakymą, išskyrus atvejus, kai serologinis tyrimas atliekamas po skiepijimo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina.

  1. Asmuo, kuriam atlikus COVID-19 tyrimą gautas neigiamas rezultatas, – ne anksčiau nei prieš 48 valandas (skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) atlikus SARS-CoV-2 PGR tyrimą;
  2. Vaikai iki 16 metų.

Lankytojai, atvykę lankyti artimųjų, turi pateikti vakcinaciją, persirgimą COVID-19 liga arba neigiamą COVID-19 tyrimo atsakymą (SARS-Cov-2 PGR tyrimo ar antigeno testo) įrodantį įrašą iš www.esveikata.lt sistemos (ESPBI IS) arba pateikti galimybių pasą.

Šiuos duomenis lankytojas turi turėti atspausdintus arba išsaugotus skaitmeniniu formatu mobiliajame įrenginyje.

Gyventojų lankymo laikas nuo 11.00-12.00 ir 14.00 -15.00 darbo ir nedarbo dienomis.

Užtikrinant lankytojų srautus būtina registracija, kurią vykdo socialiniai darbuotojai darbo valandomis.

Lankyme gali dalyvauti  asmenys, neturintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų ir kitų užkrečiamųjų ligų požymių (pvz.: karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.)

Asmuo turi dėvėti viso lankymo metu nosį ir burną dengiančias priemones (veido kaukes, respiratorius ir kitas priemones). Prieš įeinant į globos namus privaloma dezinfekuoti rankas dezinfekcijai skirtomis priemonėmis ir laikytis saugaus atstumo.

Vienu metu vieną gyventoją jo kambaryje tuo pačiu laiku gali lankyti vienas asmuo, susitinkant lauke – asmenų skaičius neribojamas.

Lankymo trukmė gali būti ne ilgesnė kaip 15 minučių išlaikant saugų atstumą.

Informacija darbo valandomis tel.  +370 67325947,  8 5 2502753

Ne darbo valandomis tel. +370 672 12382

Dėkojame už Jūsų supratingumą ir dėmesį artimiesiems, saugokime save ir kitus!

Virtuali ekskursija

Rugpjūčio 18 d. mūsų namų gyventojai dalyvavo virtualioje ekskursijoje „Botanikos sodas Vilniaus pilyse“. Edukatorė Angelė Danutė Čepėnaitė papasakojo botanikos sodų atsiradimo istoriją Europoje. Gyventojai turėjo unikalią galimybę pakeliauti po Vilniaus universiteto botanikos sodą, susipažino su iškilaus botaniko S. J. Jundzilo veikla ir jo puoselėtais augalais.

Dėkojame edukatorei už įdomų susitikimą ir kelionę po botanikos sodus.

Žolinė

Rugpjūčio 13 dieną šventėme Žolines – Šv. Mergelės Marijos ėmimo į dangų dieną. Tai spalvinga ir graži vasaros šventė. Švęsti Žolinių susirinko ne mažas būrys senjorų, kurie stebėjo mūsų draugų gydytojų – klounų pasirodymą lauke. Na, o norintys labiau pagilinti žinias apie šią šventę, turėjo galimybę dalyvauti viktorinoje apie Žolinių kilmę ir tradicijas.

Viktorina

Liepos 20 dieną vyko viktorina apie Socialinių paslaugų kokybės gerinimą, taikant EQUASS kokybės sistemą. Viktorinos dalyviams buvo pristatyta Senjorų socialinės globos namų paslaugų gavėjų Teisių chartija, kuri apibrėžia mūsų įstaigos gyventojų teises. Po pristatymo vyko viktorina. Daugiausiai teisingai atsakę į viktorinos klausimus gyventojai buvo apdovanoti diplomais. Džiaugiamės, kad visi aktyviai dalyvavo viktorinoje ir domėjosi kokybės sistemos diegimo procesu ir paslaugų gavėjų Teisių chartija.

Joninės

Birželio 23 d. mūsų namų kieme šventėme Jonines. Visiems Jonams ir Janinoms buvo įteiktos laukų gėlių puokštės, o muzikinį sveikinimą dovanojo aktorės Emilija Latėnaitė Beliauskienė ir Gabrielė Malinauskaitė Rudzienė. Koncerto metu skambėjo poezija ir autorinės dainos atliekamos gitara ir fleita. Gyventojus pradžiugino aktorių nuoširdumas, jautriai atliekama kūriniai. Tikimės daugiau tokių muzikinių susitikimų ir linkime Emilijai ir Gabrielei sėkmės jų kūrybiniame kelyje.

Draugystė tęsiasi…

Džiaugiamės vėl galėdami susitikti su mūsų geriausiais draugais iš asociacijos „Raudonos nosys Gydytojai klounai“. Išradingu sveikinimo koncertu  globos namų kiemelyje gausiai susirinkusius gyventojus džiugino klounai Barbora, Augenijus, Klara ir Matilda.

Po ilgo laiko tai buvo išskirtinė galimybė susitikti gyvai su pasiilgtais draugais. Kiek daug buvo aplodismentų, susižavėjimo šūksnių ir džiaugsmo gyventojams. Esame nepaprastai dėkingi už nuoširdų koncertą, energiją, teigiamas emocijas.

Tokie susitikimai mūsų namų kieme vyks kiekvieną penktadienį!

Padėka

Priežiūros socialinės globos namų gyventojos Jadvygos Denkovskajos vardu Galinos Siudikienės

PADĖKA

 

Senjorų socialinės globos namų

darbuotojoms:

socialinei darbuotojai Tatjanai Juknienei

vyr. slaugytojai Gražinai Petravičienei

slaugytojai Onutei Zarembienei

slaugytojos pad. Valerijai Zmejauskienei

 

2021-06-09, Vilnius

Norime išreikšti nuoširdžiausią padėką už profesionalią pagalbą ir teikiamą profesionalią priežiūrą Senjorų socialinėsglobos namų socialinei darbuotojai Tatjanai Juknienei, vyr. slaugytojai Gražinai Petravičienei, slaugytojai Onutei Zarembienei bei slaugytojos pad. Valerijai Zmejauskienei, socialinės namų gyventojai Jadvygos Denkovskajos vardu.

Šios darbuotojos nuoširdžiai rūpinasi ne tik joms pavestais klausimais, tačiau rūpinasi ir bendra globotinės sveikata, palaiko morališkai. Visuomet jaučiasi itin nuoširdus ir didelis dėmesys bei rūpestis. Esame dėkingos šioms darbuotojoms už itin atliekamą profesionalų savo darbą, rūpestį, nuoširdų bendravimą, suteikiamą pagalbą. Šios darbuotojos be galo rūpestingos, paslaugios ir malonios, tokiu būdu išreiškia prioritetą žmogui, ir jo sveikatai.

Linkime skyriaus komandai stiprybės, ištvermės ir kantrumo. Tokie darbuotojai labai reikalingi

Nuoširdus ir didelis Jums AČIŪ už pagalbą, atsidavimą savo profesijai.

Jadvygos Denkovskajos vardu Galina Siudikienė

Laimos Dorofejevaitės tapybos darbų paroda

Pirmąją vasaros dieną buvo atidaryta mūsų namų darbuotojos Laimos Dorofejavaitės tapybos darbų paroda. Autorė susirinkusiems pristatė savo darbus, papasakojo kaip mokėsi Rytų tradicinės tapybos studijoje „Bambuko sodai“, supažindino su tapybos technikomis, paaiškino kokias reikšmes Rytų kultūroje turi augalai ir gyvūnai.

Pasak L. Dorofejevaitės, svarbu būti čia ir dabar, stebėti ir pajausti tave supančio pasaulio grožį, susilieti su gamta. Nurimti ir atsipalaiduoti, susigrąžinti prarastą vidinę ramybę.

Džiaugiamės, kad savo kūrybos darbais autorė pasidalino su mūsų namų bendruomene. Dėkojame ir linkime sėkmės kūryboje.

Gyventojų tarybos susirinkimas

Š. m. gegužės 18 d. įvyko Gyventojų tarybos narių susirinkimas. Direktorius Vytautas Gricius padėkojo visiems Gyventojų tarybos nariams už darbą šiuo sudėtingu laiku. Susirinkimo metu nariai pasiskirstė pareigomis ir kuruojamomis sritimis. Bendru sutarimu Gyventojų tarybos pirmininke išrinkta Elena Lopataitė.

Padėka

Nuoširdžiai dėkojame Rimanto Kaukėno paramos fondui už bendradarbiavimą ir ne pirmą kartą teikiamą paramą. Tikimės, kad šis  gražus Jūsų pavyzdys įkvėps ir kitus daryti kilnius darbus. Ačiū už Jūsų gerumą!

1 2 3 32