Svečiuose Žirmūnų bendruomenės centras

Senjorų socialinės globos namai sulaukė dosnių svečių iš Žirmūnų bendruomenės centro. Svečiai padovanojo daug naudingų ir reikalingų daiktų mūsų globos namų gyventojams: 240 nedūžtančių, lengvučių puodelių su arbata ir saldainiais kiekvienam gyventojui, šaškes ir šachmatus, kraujospūdžio matuoklius ir dar daug daug visokių skanėstų.

Nuoširdžiai dėkojame Agnei ir Kristinai ir visam Žirmūnų bendruomenės centrui už šią gražią iniciatyvą.

Kartu atvyko ir Žirmūnų vokalinio ansamblio „Neris“ kolektyvo moterys, kurios užbūrė mūsų žiūrovus ne tik savo balsais, bet ir ryškias apdarais. Ačiū ansamblio vadovei Aurelijai ir visam šių nuostabių moterų kolektyvui.

Ačiū Jums visiems už puikią šventę.

Gimtadienių šventė

Š. m. lapkričio 30 dieną šventėme gyventojų, kurie gimę lapkričio mėnesį, gimtadienius. Sveikinimo  koncertą dovanojo jaunimo grupė ,,Bernužėliai ir panelės“. Jiems buvo didelis iššūkis pasirodyti globos namų senjorų auditorijai, kadangi jie dar mokosi dainavimo ir sceninio meno paslapčių. Koncertas buvo labai nuotaikingas su dideliu dainų repertuaru. Buvo atliekamos lietuvių autorių pop žanro dainos. Senjorai plojimais ir ovacijomis dėkojo jaunuoliams ir vadovui Šarūnui Montvilai už nuostabų, linksmą koncertą.

Daryti žmones laimingus ir dalinti gerą nuotaiką yra laimė. Dėkojame ir linkime jaunimui ir vadovui sėkmės ir daug koncertų ateityje

Koncertas „Skambančios dūdos“

Š. m. lapkričio 16 dieną buvo minima Tarptautinė tolerancijos diena. Įvairiuose šalyse ta proga organizuojami renginiai, skirti ugdyti toleranciją, pakantumą, mandagumą, kantrybę, pagarbą, gebėjimą suprasti vieni kitus.

Šia proga nuostabų koncertą mūsų gyventojams dovanojo ,,Skambančios dūdos“. Koncerto metu skambėjo J. Stevens, F. Devienne, T. Pedersson, S. Verhelst, R. Wilhelm, J. B. Arbano kūriniai, kuriuos atliko eufoniumi  Mindaugas Valančius ir tūba Sergijus Kirsenka. Toks koncertas mūsų namuose buvo pirmą kartą. Užgrojus tokiems galingiems instrumentams, globos namų erdvės prisipildė iškilmingomis skambančių dūdų melodijomis.

Gyventojams koncertas labai patiko. Jie negailėjo ne tik plojimų, bet ir ovacijų. Atlikėjams po koncerto gyventojai uždavė klausimus apie instrumentų kilmę, iš ko jie padaryti ar sunku juos pūsti. Dėkojame už suteiktą malonumą pasiklausyti išskirtinių muzikos garsų ir lauksime kitų susitikimų.

100 metų jubiliejus

Š. m. lapkričio 14 d. mūsų gyventojas Michailas Rud šventė 100 metų jubiliejų.

Džiaugiamės, kad Michailas prisijungė prie 100-mečių būrelio. Nuo šiol mūsų namuose yra 3 gyventojai, kurie sulaukė 100 metų.

Šia ypatinga proga koncertavo kolektyvas „Auksinis ruduo“. Jubiliatą sveikinimo administracijos atstovai, Gyventojų tarybos nariai, socialiniai darbuotojai, mero Remigijaus Šimašiaus sveikinimą ir įspūdingą tortą įteikė Verkių seniūnijos seniūnas Rasius Virbalas.

Linkime Michailui stiprios sveikatos ir dar daug saulėtų dienų!

Pyragų diena

Senjorų Socialinės globos namuose buvo švenčiama Pyragų diena!

Valgykloje susibūrė gausus būrys aktyvių gyventojų, kurie panoro pasidalinti savo išradingumu bei kulinariniais sugebėjimais ir pagaminti keletą gardumynų!

Senjorai dirbo išsijuosę, atiduodami visą meilę ir šilumą ne tik konditeriniams gaminiams bet ir komandiškai dalindamiesi darbais, kad gaminiai butų ne tik gardūs, bet ir gražūs!

Pabaigus darbams visas būrys senjorų sugužėjo į valgyklą ragauti kepinių. Pyragai tirpo burnoje, o popietę šildė karšta arbata bei nuotaikinga muzika!

Pyragų užteko visiems susirinkusiems iki soties, o likę gabalėliai buvo paruošti į kambarius tiems, kas jų dar neragavo!

 

Projektas „Ko dar nesuspėjau?“

Projektas „Ko dar nesuspėjau?“

Prieš kelias savaites Senjorų socialinės globos namuose apsilankė ypatingi svečiai su projektu “Ko dar nespėjau?”

Projekto iniciatoriai susipažino su mūsų gyventojais, šiltai pasikalbėjo ir išklausė jų svajonių, o svarbiausiai pakalbėjo apie tai, ką senjorai dar norėtų spėti šiame gyvenime ir ką norėtų palikti po savęs…

Džiaugiamės nauja pažintimi su šiais kilniais žmonėmis, kurie yra pasiruošę padėti mūsų gyventojams „suspėti įgyvendinti savo svajones“

Daugiau informacijos apie projektą Senjorų socialinės globos namų Facebook puslapyje.

Kraujo donorystė

Kraujo donorystė

Senjorų socialinės globos namų DARBUOTOJAI tikri didvyriai!!!

Š. m. spalio 21 d. tai įrodė paaukodami kraujo tiems, kam jo labiausiai reikia. Tai jau antrą kartą organizuojama kraujo donorystė mūsų įstaigoje.

Dėkojame visiems, kas prisidėjo prie šios kilnios akcijos

Tariame AČIŪ Nacionaliniam kraujo centrui ir jo šauniajai komandai!

 

LSDA Vilniaus skyriaus renginys

Š. m. spalio 6 d. Green Hall restorane Lietuvos socialinių darbuotojų asociacija Vilniaus skyrius organizavo renginį, skirtą pagerbti geriausius socialinio darbo srities darbuotojus.

Geriausio socialinio darbuotojo rinkimuose buvo nominuota Senjorų socialinės globos namų socialinė darbuotoja Alma Pavlovaitė.  Sveikiname nuostabią savo  kolegę Almą ir linkime jais sėkmės ir naujų idėjų darbuose.

Dėkojame Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijai už įspūdingą šventinį renginį, bendrystę ir puikias emocijas. Mūsų socialinius darbuotojus labai pradžiugino parodytas dėmesys kiekvienam asociacijos nariui, t. y. gautos dovanos. Tariame AČIŪ už tokią reikalingą ir praktišką dovaną!

Tarptautinė mokytojų diena

Spalio 5- ji Senjorams – Mokytojams ypatinga diena! Net 21 gyventojas minėjo savo profesinę šventę! Šią ypatingą dieną į Senjoru socialinės globos namus atvyko Julija Ivanovaitė ir Vilimas Norkūnas, kurie mūsų senjorams surengė kelionę per epochas pasitelkdami muzikinius kūrinius.

Gyventojai žavėjosi visų pamiltais J.  S. Bacho  ir V. A. Mocarto kūriniais. O didžiausią įspūdį paliko nepaprasto grožio klavesinas ir smuikas.

Šia šventinę popietę vainikavo Senjorams – Mokytojams įteiktos darbuotoju paruoštos dovanėles: lauko gėlių puokštelės ir šventiškai supakuotos gardžios uogienės.

Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena

Paminint Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, senjorus sukvietėme į jaukią popietę pabūti kartu.

Draugiją palaikė Lietuvos Raudonasis Kryžius / Lithuanian Red Cross savanorės, kurios apdovanojo senjorus šaltalankių aliejumi (kad jie toliau išliktų stiprūs), šilta arbata ir gardžiu šakočio gabalėliu. Popietę vainikavo pačių senjorų gamintų keramikinių darbelių paroda, kuriais pasigrožėję senjorai pasipuošė savo kambarius, o originaliausių meno kūrinių savininkai buvo apdovanoti prizais.

Jaukią valandėlę užbaigė filmas „Nova Lituania“, pasakojantis tarpukario laikmetį.

1 2 3 38