susitikimas1

INFORMACIJA DĖL GYVENTOJŲ LANKYMO

Nuo 2021 m. lapkričio 17 d. atnaujinamas gyventojų lankymas.

Gyventojų lankymo laikas nuo 11.00-12.00 ir 14.00 -15.00 darbo ir nedarbo dienomis.

Užtikrinant lankytojų srautus būtina registracija, kurią vykdo socialiniai darbuotojai darbo valandomis.

Lankyme gali dalyvauti  asmenys, neturintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų ir kitų užkrečiamųjų ligų požymių (pvz.: karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.)

Asmuo turi dėvėti viso lankymo metu nosį ir burną dengiančias priemones (veido kaukes, respiratorius ir kitas priemones). Prieš įeinant į globos namus privaloma dezinfekuoti rankas dezinfekcijai skirtomis priemonėmis ir laikytis saugaus atstumo.

Vienu metu vieną gyventoją jo kambaryje tuo pačiu laiku gali lankyti vienas asmuo, susitinkant lauke – asmenų skaičius neribojamas.

Lankymo trukmė gali būti ne ilgesnė kaip 15 minučių išlaikant saugų atstumą.

Siuntiniai gyventojams priimami antradieniais nuo 11 val. iki 13 val. ir penktadieniais nuo 11 val. iki 13 val. Siuntiniai gyventojams iš gyventojų artimųjų ar kitų asmenų priimami įstaigos nustatyta tvarka, imantis visų saugumo priemonių (dezinfekavus, nuplovus ir pan.).

Informacija darbo valandomis tel.  +370 67325947,  8 5 2502753

Ne darbo valandomis tel. +370 672 12382

Dėkojame už Jūsų supratingumą ir dėmesį artimiesiems, saugokime save ir kitus!

Įmonių mugė

2021 m. lapkričio 15 d. Profesinio mokymo centre “Žirmūnai” vyko įmonių mugė, į kurią susirinko daugiau nei 15 skirtingų sričių verslo atstovų. Įmonių mugės metu Centro mokiniai turėjo galimybę susipažinti su darbdaviais, išklausyti vertingus pranešimus bei pasisemti žinių kaip ir kur gali pradėti savo profesinę karjerą. Centro direktorius Saulius Zybartas pradėjęs renginį džiaugėsi jau užmegztu ir naujai užmezgamu bendradarbiavimu tarp Centro ir verslo įmonių. Svečiams buvo pristatytos bendradarbiavimo galimybės vykdant mokymą pameistrystės būdu, taip pat pristatyta darbo paieškos platforma, kurioje įmonės gali skelbti savo laisvas pozicijas bei aptartos kitos bendradarbiavimo galimybės. Senjorų socialinės globos namai taip pat pristatė savo įstaigą bei praktikos ir įsidarbinimo galimybes.

Ačiū savanoriams

Savanoriška veikla yra visados vertinama,  o ypač  labai reikšminga Senjorų socialinės globos namams.

Dėkojame  Girtekos Logistics darbuotojams: Vilijai, Jurgai, Galinai  ir Dariui, o labiausiai jų vaikučiams Povilui,

Dovydui ir Medeinai prisidėjusiems prie globos namų rudeninės aplinkos tvarkymo. Tariame AČIŪ

už padovanotą savanorystės dovaną. Jūs esate visados laukiami.

Socialinių darbuotojų šventė!

Rugsėjo 27 dieną švenčiama Socialinių darbuotojų diena.

Šią šventinę dieną globos namų direktorius Vytautas Gricius

pasveikino socialinius darbuotojus, padėkojo už kantrybę,

supratimą, pasiaukojimą dirbant šį darbą ir palinkėjo kantrybės, supratimo ir ištvermės.

Organizacijos AIMA vizitas

Rugsėjo 6 dieną Senjorų socialinės globos namuose lankėsi organizacijos AIMA atstovės. Viešnios susipažino su globos namų veikla, domėjosi kaip gyvena senjorai, aptarė, kokių baldų ir kitokio inventoriaus reikia globos namams, gerinant teikiamų paslaugų kokybę. Tariame didelį ačiū  organizacijos AIMA atstovėms Agathe, Alice ir Florence, už nuoširdumą ir parodytą dėmesį mūsų globos namams.

Virtuali ekskursija

Rugpjūčio 18 d. mūsų namų gyventojai dalyvavo virtualioje ekskursijoje „Botanikos sodas Vilniaus pilyse“. Edukatorė Angelė Danutė Čepėnaitė papasakojo botanikos sodų atsiradimo istoriją Europoje. Gyventojai turėjo unikalią galimybę pakeliauti po Vilniaus universiteto botanikos sodą, susipažino su iškilaus botaniko S. J. Jundzilo veikla ir jo puoselėtais augalais.

Dėkojame edukatorei už įdomų susitikimą ir kelionę po botanikos sodus.

Žolinė

Rugpjūčio 13 dieną šventėme Žolines – Šv. Mergelės Marijos ėmimo į dangų dieną. Tai spalvinga ir graži vasaros šventė. Švęsti Žolinių susirinko ne mažas būrys senjorų, kurie stebėjo mūsų draugų gydytojų – klounų pasirodymą lauke. Na, o norintys labiau pagilinti žinias apie šią šventę, turėjo galimybę dalyvauti viktorinoje apie Žolinių kilmę ir tradicijas.

Viktorina

Liepos 20 dieną vyko viktorina apie Socialinių paslaugų kokybės gerinimą, taikant EQUASS kokybės sistemą. Viktorinos dalyviams buvo pristatyta Senjorų socialinės globos namų paslaugų gavėjų Teisių chartija, kuri apibrėžia mūsų įstaigos gyventojų teises. Po pristatymo vyko viktorina. Daugiausiai teisingai atsakę į viktorinos klausimus gyventojai buvo apdovanoti diplomais. Džiaugiamės, kad visi aktyviai dalyvavo viktorinoje ir domėjosi kokybės sistemos diegimo procesu ir paslaugų gavėjų Teisių chartija.

Joninės

Birželio 23 d. mūsų namų kieme šventėme Jonines. Visiems Jonams ir Janinoms buvo įteiktos laukų gėlių puokštės, o muzikinį sveikinimą dovanojo aktorės Emilija Latėnaitė Beliauskienė ir Gabrielė Malinauskaitė Rudzienė. Koncerto metu skambėjo poezija ir autorinės dainos atliekamos gitara ir fleita. Gyventojus pradžiugino aktorių nuoširdumas, jautriai atliekama kūriniai. Tikimės daugiau tokių muzikinių susitikimų ir linkime Emilijai ir Gabrielei sėkmės jų kūrybiniame kelyje.

Draugystė tęsiasi…

Džiaugiamės vėl galėdami susitikti su mūsų geriausiais draugais iš asociacijos „Raudonos nosys Gydytojai klounai“. Išradingu sveikinimo koncertu  globos namų kiemelyje gausiai susirinkusius gyventojus džiugino klounai Barbora, Augenijus, Klara ir Matilda.

Po ilgo laiko tai buvo išskirtinė galimybė susitikti gyvai su pasiilgtais draugais. Kiek daug buvo aplodismentų, susižavėjimo šūksnių ir džiaugsmo gyventojams. Esame nepaprastai dėkingi už nuoširdų koncertą, energiją, teigiamas emocijas.

Tokie susitikimai mūsų namų kieme vyks kiekvieną penktadienį!

1 2 3 33