EQUASS kokybės sistema

Liepos 20 dieną vyko viktorina apie Socialinių paslaugų kokybės gerinimą, taikant EQUASS kokybės sistemą. Viktorinos dalyviams buvo pristatyta Senjorų socialinės globos namų paslaugų gavėjų Teisių chartija, kuri apibrėžia mūsų įstaigos gyventojų teises. Po pristatymo vyko viktorina. Daugiausiai teisingai atsakę į viktorinos klausimus gyventojai buvo apdovanoti diplomais. Džiaugiamės, kad visi aktyviai dalyvavo viktorinoje ir domėjosi kokybės sistemos diegimo procesu ir paslaugų gavėjų Teisių chartija.

Joninės

Birželio 23 d. mūsų namų kieme šventėme Jonines. Visiems Jonams ir Janinoms buvo įteiktos laukų gėlių puokštės, o muzikinį sveikinimą dovanojo aktorės Emilija Latėnaitė Beliauskienė ir Gabrielė Malinauskaitė Rudzienė. Koncerto metu skambėjo poezija ir autorinės dainos atliekamos gitara ir fleita. Gyventojus pradžiugino aktorių nuoširdumas, jautriai atliekama kūriniai. Tikimės daugiau tokių muzikinių susitikimų ir linkime Emilijai ir Gabrielei sėkmės jų kūrybiniame kelyje.

Draugystė tęsiasi…

Džiaugiamės vėl galėdami susitikti su mūsų geriausiais draugais iš asociacijos „Raudonos nosys Gydytojai klounai“. Išradingu sveikinimo koncertu  globos namų kiemelyje gausiai susirinkusius gyventojus džiugino klounai Barbora, Augenijus, Klara ir Matilda.

Po ilgo laiko tai buvo išskirtinė galimybė susitikti gyvai su pasiilgtais draugais. Kiek daug buvo aplodismentų, susižavėjimo šūksnių ir džiaugsmo gyventojams. Esame nepaprastai dėkingi už nuoširdų koncertą, energiją, teigiamas emocijas.

Tokie susitikimai mūsų namų kieme vyks kiekvieną penktadienį!

Padėka

Priežiūros socialinės globos namų gyventojos Jadvygos Denkovskajos vardu Galinos Siudikienės

PADĖKA

 

Senjorų socialinės globos namų

darbuotojoms:

socialinei darbuotojai Tatjanai Juknienei

vyr. slaugytojai Gražinai Petravičienei

slaugytojai Onutei Zarembienei

slaugytojos pad. Valerijai Zmejauskienei

 

2021-06-09, Vilnius

Norime išreikšti nuoširdžiausią padėką už profesionalią pagalbą ir teikiamą profesionalią priežiūrą Senjorų socialinėsglobos namų socialinei darbuotojai Tatjanai Juknienei, vyr. slaugytojai Gražinai Petravičienei, slaugytojai Onutei Zarembienei bei slaugytojos pad. Valerijai Zmejauskienei, socialinės namų gyventojai Jadvygos Denkovskajos vardu.

Šios darbuotojos nuoširdžiai rūpinasi ne tik joms pavestais klausimais, tačiau rūpinasi ir bendra globotinės sveikata, palaiko morališkai. Visuomet jaučiasi itin nuoširdus ir didelis dėmesys bei rūpestis. Esame dėkingos šioms darbuotojoms už itin atliekamą profesionalų savo darbą, rūpestį, nuoširdų bendravimą, suteikiamą pagalbą. Šios darbuotojos be galo rūpestingos, paslaugios ir malonios, tokiu būdu išreiškia prioritetą žmogui, ir jo sveikatai.

Linkime skyriaus komandai stiprybės, ištvermės ir kantrumo. Tokie darbuotojai labai reikalingi

Nuoširdus ir didelis Jums AČIŪ už pagalbą, atsidavimą savo profesijai.

Jadvygos Denkovskajos vardu Galina Siudikienė

Laimos Dorofejevaitės tapybos darbų paroda

Pirmąją vasaros dieną buvo atidaryta mūsų namų darbuotojos Laimos Dorofejavaitės tapybos darbų paroda. Autorė susirinkusiems pristatė savo darbus, papasakojo kaip mokėsi Rytų tradicinės tapybos studijoje „Bambuko sodai“, supažindino su tapybos technikomis, paaiškino kokias reikšmes Rytų kultūroje turi augalai ir gyvūnai.

Pasak L. Dorofejevaitės, svarbu būti čia ir dabar, stebėti ir pajausti tave supančio pasaulio grožį, susilieti su gamta. Nurimti ir atsipalaiduoti, susigrąžinti prarastą vidinę ramybę.

Džiaugiamės, kad savo kūrybos darbais autorė pasidalino su mūsų namų bendruomene. Dėkojame ir linkime sėkmės kūryboje.

susitikimas1

INFORMACIJA DĖL GYVENTOJŲ LANKYMO

Senjorų socialinės  globos namuose nuo 2021 m. gegužės 24 d. gyventojus lankyti gali asmenys, kurie atitinka bent vieną iš šių kriterijų:

  1. Pasiskiepiję Sąjungos vaistinių preparatų registre įregistruota COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina:

1.1. praėjus vienai savaitei nuo „Comirnaty“ ar „COVID-19 Vaccine Moderna“ vakcinos antrosios dozės suleidimo pagal skiepijimo schemą;

1.2. praėjus 4 savaitėms nuo „COVID-19 Vaccine Janssen“ vakcinos dozės suleidimo;

1.3. praėjus 4 savaitėms, bet ne daugiau kaip 12 savaičių nuo pirmos „Vaxzevria“ vakcinos dozės suleidimo;

1.4. po antros „Vaxzevria“ vakcinos dozės suleidimo pagal skiepijimo schemą;

  1. Persirgo COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu, o nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 180 dienų (bet ne anksčiau, nei asmeniui baigėsi paskirtos izoliacijos terminas);
  2. Ne anksčiau nei prieš 24 valandas, skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento, atlikus COVID-19 tyrimą(SARS-CoV-2 PGR tyrimą ar antigeno testą), turi gautą neigiamą atsakymą;
  3. Vaikai iki 16 metų.

Gyventojų lankymo laikas: 11.00 val. – 12.00 val. ir 14.00 val. – 15.00 val. darbo ir ne darbo dienomis.

Gyventojus leidžiama lankyti iš anksto užsiregistravus. Registraciją vykdo socialiniai darbuotojai darbo valandomis.

Lankytojas, atvykęs į Senjorų socialinės globos namus, pateikia vieną iš dokumentų:

  1. Elektroninės sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacinės sistemos (toliau – ESPBI IS) įrašą ar protokolą;
  2. Asmens sveikatos priežiūros įstaigos išduotą dokumentą;
  3. ESPBI IS duomenų pagrindu parengtąskaitmeninį pažymėjimą;
  4. Dokumentą, patvirtinantį vaiko amžių (taikoma asmenims iki 16 metų).

Lankymo trukmė gali būti ne ilgesnė kaip 15 minučių išlaikant saugų atstumą. Vienu metu vieną gyventoją jo kambaryje tuo pačiu laiku gali lankyti vienas asmuo, susitinkant lauke – leidžiama ne daugiau nei 2 asmenims iš vieno namų ūkio.

Dėkojame už Jūsų supratingumą ir dėmesį artimiesiems, saugokime save ir kitus!

Gyventojų tarybos susirinkimas

Š. m. gegužės 18 d. įvyko Gyventojų tarybos narių susirinkimas. Direktorius Vytautas Gricius padėkojo visiems Gyventojų tarybos nariams už darbą šiuo sudėtingu laiku. Susirinkimo metu nariai pasiskirstė pareigomis ir kuruojamomis sritimis. Bendru sutarimu Gyventojų tarybos pirmininke išrinkta Elena Lopataitė.

Padėka

Nuoširdžiai dėkojame Rimanto Kaukėno paramos fondui už bendradarbiavimą ir ne pirmą kartą teikiamą paramą. Tikimės, kad šis  gražus Jūsų pavyzdys įkvėps ir kitus daryti kilnius darbus. Ačiū už Jūsų gerumą!

Tarptautinė slaugytojų diena

Š. m. gegužės 12 d. buvo paminėta Tarptautinė slaugytojų diena. Direktorius Vytautas Gricius padėkojo slaugytojoms už kilnų, atsakingą ir nuoširdų darbą.

Ačiū, kad esate!

Senjorų socialinės globos namų perdavimas Vilniaus miesto savivaldybei

2021 m. gegužės 6 d. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija Vilniaus miesto savivaldybei perdavė Senjorų socialinės globos namus. Perdavimo dokumentus pasirašė Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė ir Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius. Anot ministrės M. Navickienės, Vilniaus miesto savivaldybė, perėmusi Senjorų socialinės globos namus, turės galimybę pagerinti paslaugų gyventojams prieinamumą ir kokybę.

Senjorų socialinės globos namų direktorius Vytautas Gricius padėkojo ministrei M. Navickienei ir išreiškė viltį, kad pasikeitęs pavaldumas neįtakos gyventojų kasdienybės ir toliau bus teikiamos kokybiškos socialinės globos paslaugos gyventojams.

Ta proga globos namų alėjoje buvo pasodintas ąžuoliukas.

1 2 3 32